İndirim!

Atatürkçe

25%

Yazar

Basım Yılı

2020

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

192

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

2. Hamur

Basım Yeri

Türkiye

25%

30,00 22,50

Stokta yok

İndirim!

Açıklama

Kurduğu Cumhuriyet’le adını tarihin şanlı sayfalarına yazdıran, Türk’ün ne olduğunu dünyaya gösteren, olağanüstü şartlarda ortaya çıkmış sıra dışı bir liderdi olağanüstü bir insandı Atatürk. O, işgal edilmemiş yeri, alınmamış toprağı kalmayan bir milletin küllerinden doğmasına önderlik etti.

Büyük başarılara imza atmış Atatürk hakkında birçok kitap ve makale yazıldı. Atatürk hakkındaki her şey etraflıca tartışıldı, hâlâ tartışılıyor. Bu yazılanların birçoğu ancak Atatürk öldükten sonra yazıldığı için, onu tanıyanların ilk elden verdiği bilginin kıymet-i harbiyesi daha önemlidir. Geniş bir zaman aralığı içinde yayınlamış olduğum bu yazılarda, hem Atatürk’e ait sözleri, hem Atatürk hakkında kim ne demiş bunları bulacaksınız. Ayrıca bazı alıntılar da yer almıştır. Okuyucularım bu durumu, bir yenilemeden çok bir vurgulama olarak değerlendirmelidir.

Cumhuriyetimizin kurucusu ve ilk Devlet Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz anısına sunulan bu yazılarımın genç nesillere ışık tutacağı ve yol gösterici olacağına inanıyorum.

Eyyüp AYDIN
Gazeteci – Yazar

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.