İndirim!

DEHB – Dikkat Eksikliğine İlaçsız Çözümler

20%

Yazar

Basım Yılı

2020

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

126

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

2. Hamur

Basım Yeri

Türkiye

20%

20,00 16,00

Stokta yok

İndirim!

Açıklama

Dikkat eksikliğinin çözümünde başarıyı getiren en büyük etken erken tanı ve farkındalıktır. Bu kitapta dikkat eksikliği ile ilgili birçok doğru bilgiye ulaşacaksınız. Dikkat eksikliği ile yolu bir şekilde kesişen anneler, babalar, öğretmenler bu kitap tam size göre…

Yıllarını eğitime vermiş, psikoloji alanında birçok eğitimler organize etmiş İbrahim Halil Can & Mehmet Ulubey’e dikkat eksikliği alanındaki çalışmalarından dolayı kutlarız. Dikkat eksikliğinin sebeplerinden ziyade çözüm yollarına değinmeleri çok güzel olmuş.

Uluslararası Ruh Sağlığı ve Psikoterapi Derneği olarak alanda çalışan uzmanlara dikkat eksikliği ve çözüm yolları kitabından kesinlikle faydalanmalarını tavsiye ederiz. Dikkat eksikliği için ofisinize gelen ailelerde farkındalık yaratacaktır.

Dikkat eksikliği, aile danışmanlık merkezimize gelen yüzlerce ailemizin öğrencilerinde gözlemlenen en yaygın problemdir. Dikkat eksikliği ve çözüm yollarını anlatan bu kitap birçok ailemizin başucu eseri oldu.

Dikkat eksikliği ilkokuldan üniversiteye tüm öğrencilerimizin ders çalışırken ve sınav anında yaşadığı en büyük ortak problemdir. Dikkat eksikliği ve çözüm yolları kitabıyla birlikte öğrencilerimizdeki değişim takdire şayandır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.