İndirim!

Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama

22%

Yazar

Editör

Basım Yılı

2017

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

192

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

2. Hamur

Basım Yeri

Türkiye

En geç 3 iş günü içerisinde kargoda

22%

25,50 19,90

Stokta yok

İndirim!

Açıklama

“Pazarlama biliminde son dönemde öne çıkan davranışsal psikolojinin önemini ortaya koyan İllüzyonel Pazarlama kitabı, güncel örnekleriyle akademik dünyaya ve iş çevrelerine yeni çağda pazarlama pratiklerini bir kılavuz niteliğinde anlatıyor…”

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Serdar Pirtini

“Bu kitap size tüketicilerin bilinçaltına hitap etmeniz için nedensellik, analiz ve ispatların ötesinde derinlemesine teknikler sunan eşsiz bir kılavuz niteliğinde.”

Chief Scientist, Lithium Teknoloji Dr. Michael Wu

“Dijitalleşmede gelecek yok! Çünkü gelecek zaten tamamen dijital…” dediğimiz şu günlerde, tam zamanında geldi İllüzyonel Pazarlama!Pazarlamanın P’siyle alakası olmadığını düşünenler dahi okumalı!..”

Fütürist Ufuk Tarhan

“Birçok kaynak yakın gelecekte tükenecek, bunlar arasında akaryakıt, su ve dikkatimiz sayılabilir. Evet dikkat ekonomisi çağındayız ve insanların zamanı, odağı ve dikkati hiçbir dönem olmadığı kadar kısa.Peki, pazarlamanın olmazsa olmazı iletişim kanallarında bunu nasıl sağlayacağız? Çokça deneyim, biraz hikâyeler ve azıcık oyun; bence İllüzyonel Pazarlama için müthiş bir tarif. İnsanoğlu kadar eski olan bu yaklaşımlar günümüzdeki pazarlama iletişimlerinin tekdüzeliğini bitirecek ve geleceğini kurtaracak! Nasıl derseniz, kitabı çevirmeye başlayın, Adnan Ertemel hocamız size anlatsın.”

Oyunlaştırma kitabı yazarı Ercan Altuğ Yılmaz

“Sadece pazarlama alanındaki insanları değil, pazarlamaya ilgi duyan herkesi içine çekecek, onlara yeni pencereler açacak bir kitap olmuş. Başta yazarı olmak üzere emeği geçen herkesin eline ve yüreğine sağlık.”

Yazar Sinan Sülün

“Elinizdeki kitap dijitalleşme farklı boyutlara evrilirken işin mutfağından teknikleri öğrenmek, nereden nasıl başlayacağım sorularına cevap almak için en doğru kaynak.”

Google Developer Expert on UX Oytun Eren Şengül

İçindekiler:

  • Dijital devrimde büyük resim
  • Dijitalleşen dünyada markaların yeni sorunları, yeni silahlarI
  • İllüzyonel pazarlama
  • Hikayeleştirme
  • Kullanıcı deneyimi
  • Oyunlaştırma

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.