İndirim!

Futbol Mantalitesi

15%

Dünya Çapındaki Futbolcuların Bilişsel Gelişimlerinde ve Kazanan Takım Oluşturulmasında 4C Koçluk Modeli Soccer Brain The 4C Coaching Model for Developing World Class Player Mindsets and a Winning Footbal Team

Yazar

Çevirmen

Basım Yılı

2016

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

199

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

1. Hamur

Basım Yeri

Türkiye

En geç 3 iş günü içerisinde kargoda

15%

25,00 21,25

Stokta yok

İndirim!

Açıklama

Futbola özgü hazırlanan bu eserde antrenörlük kültürü, zihinsel beceriler ve de özellikle futbolcu zihniyetini kavramanın önemini vurgulayarak başarılı bir antrenörlük kariyeri için fırsatlar sunması nedeniyle, değerli yazar Dan Abrahams’a, çeviri ve editörlüğünü yaparak camiamıza sunan değerli meslektaşım Mustafa Şahin’e spor bilimleri adına teşekkürlerimi sunarım.

Doç. Dr. Ayşe Türksoy
İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı

Spor psikoloğu Dan Abrahams, futboldaki psikolojik faktörlerin önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Futbolun teknik, taktik ve fiziksel alanları dışında psikolojisine dair merak ettiklerinizi bu değerli kaynakta bulacaksınız.

MSc. Arda Coşkun
SportsLab Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Kurucusu,
Kasımpaşa Spor Kulübü Futbol Takımları Spor Psikoloğu

“Yaratıcı antrenör limitsizdir, konfor alanından çık ve kendini göster!” Geleneksel antrenörlüğün temel sorununu tanımlayan, okuduğum en güzel cümle bu! Ateşleyici bir dille yeni bir model sunan bu eser, antrenörler ve spor psikolojisi uzmanları için de yüksek standartlarda fayda sağlayacaktır.

M. Burak Otyakmaz
Sportslab / Kurucu-Yönetici

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.