İndirim!

Kıkırdak

25%

Tusyad Eğitici Kitap Serisi

Yazar

Editör

Basım Yılı

2016

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

350

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

Kuşe

Basım Yeri

Türkiye

En geç 3 iş günü içerisinde kargoda

25%

215,45 161,59

Stokta yok

İndirim!

Açıklama

Değerli Meslektaşlarım,
Her geçen gün artan spor aktiviteleri ve günlük yaşam temposundaki yoğunlukla birlikte spor yaralanmalarında artış gözlenmektedir. Özellikle kıkırdak doku da meydana gelen hasar kronik ağrı, fonksiyon bozukluğu ve aktivite de kısıtlılıklara sebep olmaktadır.

Ortopedi ve travmatoloji uzmanları olarak hastaların kıkırdak dokularındaki hasara yaklaşık 200 yıldan uzun süredir çözüm aramaktayız. 1743’te William Hunter’m “Kıkırdak iyileşir mi?” hipotezinden yola çıkarak devam eden efektif ve kalıcı tedavi arayışımız ise gelişen biyolojik yöntemlerle birlikte bize umut vadetmektedir. Unutulmamalıdır ki kıkırdak doku tedavisi kapsamlı ve zahmetli bir süreçtir. Bu anlamda temel ve klinik branşların birlikte uyum içinde çalışması, bilgi alışverişinde bulunması ile yeni tedavi yöntemleri geliştirilecektir.

“TUSYAD- Kıkırdak Kitabı” ‘nda konularında uzman ve yetkin bölüm yazarları ile kıkırdak dokunun temel, klinik ve cerrahi olarak ayrıntılı bir incelemesini, ayrıca yeni tedavi yöntem-leri ve gelecek dönemdeki beklentileri bulabileceksiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.