İndirim!

Kitap Eki Dergisi Sayı: 6 Haziran 2020

15%

Yazar

Basım Yılı

2020

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

80

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

1. Hamur

Basım Yeri

Türkiye

15%

15,00 12,75

Stokta yok

İndirim!

Açıklama

Kitap Eki dergisinin 6. sayısının kapağında edebiyatımızın usta şairi Nâzım Hikmet yer aldı. Halkın şairi Nâzım, güncelliğini her zaman koruyor ve sınırları aşan yolculuğu devam ediyor. Akademisyen İlke Bereketli, Nâzım Hikmet’in bilinmeyen bir şiirinin, neredeyse 100 yılın ardından gün yüzüne çıkarılarak yayınlanması üzerine kapsamlı bir yazı kaleme aldı. “İstanbul’da 1 Mayıs” isimli şiir ve her zaman yeni olan Nâzım Hikmet üzerine nitelikli bir inceleme Kitap Eki dergisinde.

Pandemi sürecinin ardından basılı olarak hazırladığımız ilk sayımızda (6. Sayı) yine dolu dolu bir içerikle okurlarımızla buluşuyoruz. Edebiyat ve edebiyat dışı kategorilerden incelemelerin yer aldığı 6. Sayımızda ilk defa bir öykü yayınlıyoruz. Servan Altıkanat’ın kaleme aldığı “Theremin Çalan Yılmaz…” isimli öykü dergimizin sayfalarında sizlerle buluşmayı bekliyor.

Yeni çıkan ve bize göre hiç eskimeyen kitapları dergimizin 6. Sayısında sizler için inceledik. Ve her zamanki gibi çocukları da unutmadık. Anne ve babaların kitap tercihi yaparken faydalanabilmeleri için çocuk kitapları hakkında yazılar hazırladık. Bu zorlu sürecin sonunda sizlere her zamankinden güzel ve yine niteliğiyle öne çıkan bir sayı hazırladık. Kitap Eki dergisinin 6. Sayısı raflarda sizleri bekliyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.