İndirim!

Tatlı Kaçık

25%

Yazar

Basım Yılı

2020

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

322

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

2. Hamur

Basım Yeri

Türkiye

25%

51,45 38,59

Stokta yok

İndirim!

Açıklama

“Durdular. Nefes nefeselerdi… İkisi de bu deneyimin ne olduğuna anlam veremiyorlardı. Aslı, hem utanç içindeydi hem de yorgun düşmüştü. Yatıp uyudular. Bu ikisinin de ilk cinsel deneyimiydi. Hayat onları bir şekilde ayırana kadar bir kaç kez daha bunu yaptılar. Ama tekrar bir araya geldiklerinde şartlar bambaşka olacaktı ve birbirlerinin bedenlerini bu kadar iyi tanıyan kızlar, neler yaşayacaklarını tahmin bile edemezdi.

Yıllar sonra Deniz, Aslı’nın kocasıyla evli olduğunu bile bile yattı. Tesadüfe bak ki; boşanma sebeplerinden biri Deniz olan Aslı’da, Deniz’le evli olduğunu bilmeden Kamuran’la tanışacaktı. Yolları bir şekilde yeniden kesişecek olan Aslı ve Deniz’ in aralarındaki bağın sırrını kimse çözemedi.”

Heyecandan nefesinizin kesileceği, okurken çıldıracağınız bir roman. Hayatımızın içinden, fakat bir o kadar da sıra dışı. Bitirdikten sonra bile etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız. Bizi en çok üzen, en sevdiklerimizdir. Hayatımıza yön veren de en sevdiğimiz kişilerin bize öğrettiği davranış biçimleridir. Gülerken ağlayıp, ağlarken gülebilirsiniz okurken. Emin olun ki; okumaya başladığınız andan itibaren hayretler içinde, bitene kadar elinizden bırakamayacaksınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.