Üç Ses kitap görseli
Üç Ses
35,00 Sepete Ekle

Üç Ses

Yazar

Basım Yılı

2021

Baskı Sayısı

1

Sayfa Sayısı

160

Cilt Durumu

Ciltsiz

Kağıt Tipi

2. Hamur

Basım Yeri

Türkiye

35,00

Açıklama

Her insandan çıkan duyduğumuz yalnızca tek bir ses var; peki ya duyulmayan…

Kitabı bir solukta okuduktan sonra bende hissettirdiği duyguları şöyle tarif edebilirim; “Eskinin hüzünlü sarsıntısı, geleceğin karanlık kaygısı, yeninin tuhaf şaşkınlığı arasında, hangi hayretimle ağzımı ayırdığımı bilmiyorum.”

Musa Binol

Üç sesi, iç sesten ayıran kişiler değil, bıraktıkları izlerdir. Sezgin ise sesini, kitabı okuyan her kimse ona emanet ediyor. Satırlar düşünce çarklarında dönüşerek canlanıyor ve okur, kendisini hayatında yalnızca bir kez başına gelebilecek bir olayın içinde buluyor. Tereddütte iseniz endişelenmeyin, Cem Sezgin fikrinizi değiştirmek için orada olacak.

Yarın muhtemelen bir kazan dairesinde eski bir fotoğraf karesini keşfetme ayrıcalığını yakalayamayabilirsiniz ama Üç Ses ile zamansız bir yolculuğa çıkabilir, bambaşka bir öyküde Çağrı ile buluşabilirsiniz.

Tuna Ülker

Küfür tamlamaları eşliğinde güçlü metaforların arasında kaybolurken, Üç Ses çıkmazında kaybedilen kendinizi toparlamaya çalışırsınız…
Okuyucunun tarzıyla hemhal olan bu roman, kendinizi bulduğunuz vakit soluksuz bir hayat hikâyesine dönüşecektir. O vakit kaybedilen ve kaydedilen Üç Ses çıkmazından hiç çıkmak istemeyeceksiniz…
Mustafa Tenker

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.