top of page

HİZMETLERİMİZ

 

01.

Depolama ve Paketleme

Depolama ve paketleme hizmeti vermekle İşleyiş olarak Tedarikçi,Satıcı ve Tüketici arasında zimmet zinciri oluşturmak anlamına gelmektedir. Müşteri memnuniyetinde önemli unsurlardan olan depolama ve paketleme maliyetlerini minimize edip müşterilere ekonomik katkı sağlıyoruz. Operasyon merkezinde kısa sürede sevk edeceğiniz ürünleriniz için özel, güvenli depolama alanları oluşturarak, bu ürünlerin gönderi işlemlerini anlık sipariş yönlendirmeleriniz çerçevesinde kendi depolarından hızla yapmaktadır.

Firmanıza ait ürün ve emtiaların depolanması, muhafaza edilmesi stok takibi ve raporlanması hizmetini kapsar.

Ürünlerin kargolamaya ve sevkiyata uygun hale getirilmesi için gerekli olan sarf malzemeleri kullanmak suretiyle barkodlama , poşetleme ve sistem entegrasyonunu kapsar.

02.

Kargo Dağıtım

 

Kurumsal Kargo İş Ortağınız ;

Dekoo, gönderilerinizi kapınızdan alıp gerekli olan tüm işlem ve süreçleri hassasiyetle yürüterek ülkemizin 81 il, 923 ilçe ve köylerindeki alıcılarına zamanında, kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Ülkemizin en büyük kargo organizasyonu ve yaygın dağıtım ağı altyapısı ile, Dekoo'nun müşterilerinin güncel ihtiyaçlarına göre geliştirdiği özel ek hizmetler birleşerek kurumsal gönderi hizmet ihtiyacınızın eksiksiz karşılanması için eşsiz bir hizmet paketi oluşturmaktadır.

03.

Tedarik Süreci ve Çözümleri

Firmanızın satışını yaptığı ürünlerin tedariğini, dönemsel olarak satılabilir ürün çeşitlerini araştırma, ürünlerin reklam projelerini hazırlamak için ilave çözümler üretmeyi kapsar.

Talep edilirse sistem oluşturarak satılan ürünün bedeli Tedarikçi – Kargo – Satıcıya ödemek üzere ayrıştırarak hem tedarikçiyi hem de satıcıya ekonomik katkıda bulunur. Ürünün Tedarikçi den başlayarak teslim edilmesine kadar geçen sürede kontrol edilebilir bir operasyon gerçekleşmektedir.

04.

E-Ticaret Çözümleri

 

İnternet üzerinden satışa başlamanız için tüm süreçlerde yanınızdayız.
E-ticaret altyapısının kurulumundan satışa başlayana kadar tüm süreçlerde uzman kadromuz sizlerle birlikte olacak. Hepsi bu kadar değil!  Ürün seçimi, dijital pazarlama, reklam yönetimi, depolama, kargo takibi gibi tüm konularda hiç bir şey ile uğraşmanıza gerek yok. Siz satışlarınıza odaklanın. Tüm süreçleri sizin için kusursuz bir şekilde yönetece
k.

05.

Tahsilat ve Ödeme

Tahsilatlı ( kapıda ödemeli ) Gönderi Hizmeti ile sattığınız ürünün müşteriye teslimi, ürün bedelinin müşterinizden tahsilatı ve tahsil edilen tutarın firmanıza transferi işlemleri Via Global Cargo ile güvenli ticaretin yeni ve güncel rotası e-ticarette tüketicinin güvenilir ödeme seçeneği olarak tercih ettiği yöntemdir.

Tüketici ürünü eline ulaştığında parasını ödemek isterse bu yöntem devreye girer.Tüketici kapıda ödemesini nakit yada kredi kartı ile yapabilir. Müşterinize kargonun ulaştırılması, eş zamanlı olarak tahsilatının yapılması ve tahsil edilen tutarın hesabınıza aktarılması işlemlerinin tek bir çatı altında toplandığı bu hizmet 3T olarak adlandırılır. (Teslim, Tahsilat, Transfer)

06.

Yurtdışı Gönderi

En uygun fiyatlarla sunduğumuz yurtdışı kargo hizmetimizde güçlü iş ortaklarımızla birlikte kargolarınız en güvenli ve en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılmaktadır. EXPRESS ve NORMAL gönderim olarak ücretlendirilmektedir.

bottom of page